Ahşap Dekorasyon

Neden Ahşap ?

Ağaçlar ve onlardan üretilen ahşap malzemeler, ilk insanlardan bu yana hayatımızda. İnsan alet yapmayı öğrendiğinden beri, ahşap malzemeler onun en yakın ve doğal dostlarından biri.

Canlı ve yaşayan bir malzeme olması, ahşap ürünleri yaşadığımız alanlarda her zaman bir adım öne çıkardı. Kullandığımız el aletlerinden oturduğumuz evlere, bahçelerimizden dış kaplama malzemelerine kadar, yaşadığımız her yerde ahşapla iç içe olma isteği, tarihsel gelişimimizin doğal bir sonucu.

Ahşap, diğer birçok malzemeye göre daha sıcak, daha doğal, daha insancıl. Ahşabı seviyoruz çünkü o da bizim gibi canlı. İyi bakıldığında ömrü uzuyor. Dokunduğunuzda size yaşamıyla ilgili ipuçları verebiliyor.

Biz her zaman ahşabın bir hafızası olduğuna inanıyoruz, insanla yaşayan, onunla biriktiren ve onunla yaşlanan canlı bir hafıza. Yaşadığınız yerlerin aklınızda kalmasını istemez miydiniz?

Yaşam alanınızı inşa etmek için pek çok seçeneğiniz var. Seçiminiz; çevrenizdeki ve hayat tarzınızdaki farklılığı ortaya koyacaktır. Bu da yaşamınıza kattığınız bir duyguya dönüşecektir.

Çünkü ahşap;

· Doğal
· Çevreci
· Geri dönüşümlü
· Korunabilir
· Sağlıklı
· Sürdürülebilir
· İnsan varolduğundan beri varolandır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir